Értékesítés támogató pozíció

Csatlakozz értékesítés támogató csapatunkhoz!

A HUNBankbiztosítás Közvetítő Kft. – korábbi nevén AGENTA-Consulting Kft. – égisze alatt közel 15 éve elkötelezetten dolgozunk a magyar biztosítási piacon az ügyfelek teljes körű biztosítási védőhálójának felépítésén. Innovatív és ügyfélközpontú Társaságként munkatársaink és a velünk szorosan együttműködő értékesítési partnereink széles körű szakmai tudással rendelkeznek, a naprakész piaci és szabályozói ismeretek elsajátítása érdekében folyamatosan képzéseket és továbbképzéseket biztosítunk számukra.

A hazai biztosítótársaságokkal kialakított szoros együttműködésünk hozzájárul a Társaság hatékony és ügyfélbarát működéséhez, amely által lehetőségünk nyílik a legmagasabb minőségű személyes kapcsolatok kiépítésére ügyfelekkel, munkatársakkal és együttműködő partnerekkel egyaránt.

Ha Te is azonos értékek alapján végzed a munkádat, és szívesen csatlakoznál a hazai biztosításközvetítői piac egyik legdinamikusabban fejlődő – többes ügynök – vállalatához, akkor erre most lehetőség nyílik!

Hogyan jelentkezhetsz?

Várjuk önéletrajzodat „értékesítés támogató” megjelöléssel az alábbi e-mail címre: korosi.zoltan@hunbankbiztositas.hu

Elvárások
  • Dolgoztál pénzügyi (biztosítási vagy banki) szférában, és megfelelő végzettséggel rendelkezel
  • Értékesítésben vagy értékesítés támogatásában szerzett 3-5 éves tapasztalattal rendelkezel
  • Szorgalmas, precíz és munkádra igényes vagy
  • Szeretsz mozgásban lenni, dinamikus és terhelhető személyiség jellemez
  • Magabiztosan használod az Office programokat (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • Fontos számodra, hogy részese legyél piacújító modellünk fejlesztésében
Főbb feladatok
  • Kapcsolattartás társterületekkel és partnereinkkel
  • Értékesítési folyamatok tervezése és fejlesztése
  • Informatikai fejlesztések tesztelése
  • Biztosítás szakmai és értékesítési támogatás nyújtása meghatározott területen
  • Szakmai anyagok és prezentációk készítése
  • Értékesítési csapat motiválása, oktatások megtartása

Back Office munkatárs

Várjuk önéletrajzodat „back office” megjelöléssel az alábbi e-mail címre: hermann.judit@hunbankbiztositas.hu

Elvárások
  • minimum középfokú végzettség
  • biztosítási területen szerzett 3-5 éves tapasztalat
  • szorgalmas, precíz munkavégzés
  • jó problémamegoldó készség
  • csapatszellem
  • dinamikus és terhelhető személyiség
  • proaktivitás
  • partnerekkel és ügyfelekkel történő telefonos és e-mailes kapcsolattartás
  • szoros együttműködés a társosztályokkal (állománykezelés, pénzügyi területek)
  • biztosítókkal történő szakmai együttműködés
  • Biztosítás szakmai feladatok elvégzése
  • kapcsolódó adminisztratív és operatív feladatok végrehajtása